Komplex o rozloze cca 10000 m2 leží v národním parku Cilento v centru městečka Marina di Ascea přímo u písčité pláže u Tyrhénského moře. Ve stínu nádherných stromů se zde nacházejí řadové domky a zděné bungalovy.
Vybavení a služby:
recepce, restaurace, bazén, pláž, hřiště na mini fotbal, hřiště na basketball, ping pong, tenisové kurty, plážový volejbal, pizzerie, bar, mini market, animační program (jen v hlavní sezóně), dětský koutek, uzavřené parkoviště v areálu, wi-fi
Ubytování:
v bungalovech a dřevěných domcích s vlastním sociálním zařízením
MONO 2/4 – zděný bungalov, pokoj s manželským lůžkem a palandou, s kuchyňským koutem, TV, klimatizací a terasou - kalkulace je platná pro 2 osoby, obsazenost 3-4 osob je na vyžádání
BILO 4/5 – zděný bungalov, pokoj s manželskou postelí, obývací pokoj se dvěma lůžky / patrovou postelí + 1 přistýlka, kuchyňský kout na kryté terase, TV, klimatizace - kalkulace je platná pro 4 osoby, obsazenost pro 5 osob je na vyžádání
COTTAGE 5 – dřevěné domky, obývací pokoj s kuchyňským koutem a gaučem, pokoj s manželskou postelí, pokoj s patrovou postelí a jedním lůžkem, TV, klimatizace, terasa - kalkulace je platná při obsazenosti 5 osob
Vzdálenosti:
přímo u soukromé pláže (písečná s kamínky) dle polohy bungalovu, cca 1 km od centra města
Stravování: vlastní
vlastní
Doprava: letecky
přímý let Praha-Neapol
Cena včetně 10 kg palubního zavazadla 55 × 40 × 20 cm a příručního zavazadla na palubě 40 x 20 x 25 cm – musí se vejít pod sedadlo – kabelka/batoh.
Na vyžádání možnost dokoupit odbavené zavazadlo 20 kg.
11.05. - 18.05.25
neděle - neděle
18.05. - 25.05.25
neděle - neděle
25.05. - 01.06.25
neděle - neděle
01.06. - 08.06.25
neděle - neděle
08.06. - 15.06.25
neděle - neděle
15.06. - 22.06.25
neděle - neděle
22.06. - 29.06.25
neděle - neděle
29.06. - 06.07.25
neděle - neděle
06.07. - 13.07.25
neděle - neděle
13.07. - 20.07.25
neděle - neděle
20.07. - 27.07.25
neděle - neděle
27.07. - 03.08.25
neděle - neděle
03.08. - 10.08.25
neděle - neděle
10.08. - 17.08.25
neděle - neděle
17.08. - 24.08.25
neděle - neděle
24.08. - 31.08.25
neděle - neděle
31.08. - 07.09.25
neděle - neděle
07.09. - 14.09.25
neděle - neděle
14.09. - 21.09.25
neděle - neděle
Cena zahrnuje
- zpáteční letenka Praha-Neapol (přímý let z Prahy, letecká přeprava včetně letištních a bezpečnostních tax, palivové přirážky a emisního příplatku)
- včetně 10 kg palubního zavazadla (55 × 40 × 20 cm) a příručního zavazadla na palubě (40 x 20 x 25 cm) - musí se vejít pod sedadlo – batoh/kabelka
- transfer z letiště a na letiště
- služby delegáta
- ubytování v apartmánu (cena za osobu je platná: v MONO při obsazenosti 2 osob, v BILO při obsazenosti 4 osob, v typu COTTAGE při obsazenosti 5 osob)
- spotřebu vody, plynu a elektřiny
- parkoviště v areálu (uzavřené, nehlídané - dle dostupnosti)
- animační program, sportovní vyžití
- plážový servis (slunečník, lehátko, křeslo)
- vstup do bazénu
- klimatizace
Cena nezahrnuje
- ceny letenek jsou dynamické, celková cena se může měnit v průběhu dne
- cestovní pojištění
- typ MONO pro 3-4 osoby a typ BILO pro 5 osob - kalkulace na vyžádání v CK
- cena transferu se dle obsazenosti může snížit/zvýšit v závislosti na počtu osob - více info v CK
- dokoupení odbaveného zavazadla 20 kg - na vyžádání
- pobytová taxa (povinná platba na místě)
- povlečení, ručníky - vlastní
- zvířata nejsou povolena
- závěrečný úklid (úklid kuchyňského koutu a vynesení odpadků je vždy povinností klienta)
Výlety
- Nabídka výletů v Kampánii - pro více informací nás kontaktujte:
- CAPRI - ostrov známý pod pojmem 'Ráj lenošení'
- POMPEJE S VESUVEM - celodenní výlet - Pompeje (prohlídka areálu s CZ průvodkyní) + Vesuv (výlet ke kráteru vč. průvodkyně)
- AMALFSKÉ POBŘEŽÍ - celodenní výlet do Amalfi/Salerno + lodí podél pobřeží + prohlídka města
- BUVOLÍ FARMA + ARCHEOLOGICKÝ AREÁL V PAESTU - půldenní výlet, prohlídka archeologické zóny v Paestu - nejstaršího starořeckého naleziště na italské pevnině + prohlídka blízké buvolí farmy (nejznámější farma v Kampánii)
- LODNÍ VÝLET PŘI POBŘEŽÍ MARINA DI CAMEROTA S PROHLÍDKOU JESKYNÍ A KOUPÁNÍM - cca na 3 hod., lodí z přístavu v Marina di Camerota na prohlídku nejkrásnějších zátok, dosažitelných pouze lodí (zátoka Baia Infreschi a 7 jeskyní, ve kterých je možnost koupaní + 3 jeskyně na pobřeží)
- LODNÍ VÝLET DO PALINURA A CELÉHO POBŘEŽÍ S PROHLÍDKOU JESKYNÍ A KOUPÁNÍM (loď 3-4 hod.) - prohlídka 5-ti nejoblíbenějších jeskyní s koupáním + prohlídka Arco naturale (přírodního oblouku)
- VÝLET DO STŘEDOVĚKÉHO MĚSTEČKA CAMEROTA - autobus - výlet na 2 hodiny
- MARATEA - autobus - půldenní výlet - prohlídka poutního místa a zastávka v turistickém městečku Maratea
- LAMPARATA NEBOLI NOČNÍ VÝLOV- příležitost zúčastnit se starověké techniky lovu „pesce azzurra“ (modré ryby), vyplouvá se mezi 20-21:00 z přístavu na širé moře, v zátoce na jedné z nejznámějších pláží se ryby upravují společně s dalším občerstvením, návrat do letoviska po půlnoci
- PARCO DELLE STELLE TRECCHINA – ZÁBAVNÝ PARK
- KASKÁDY CAPELLI DI VENERE (VENUŠINY VLASY) + MORIGERATI - prohlídka vodopádu, 'vlasy Venuše' (capelli di Venere) + návštěva městečka Morigerati
- MORIGERATI OASI WWF - prohlídka vodopádu a přírodní stezka s průvodcem - v národním parku Cilento a Vallo di Diano - Oáza Morigerati